Komody

Komody

Komoda jest meblem skrzyniowym, przeważnie wyposażonym w szuflady, ale z biegiem czasu i w miarę zmieniających się potrzeb klientów mebel ten został również wyposażony w półki i drzwiczki. Komody występują w wielu stylach i rozmiarach. Najczęściej spotykane komody są w stylu nowoczesnym, skandynawskich lub rustykalnym. Obecnie komody przeżywają swój renesans i na rynku są dostępne w przeróżnych konfiguracjach kolorach i są zrobione z różnych materiałów, typu drewno, płyta meblowa, metal lub szkło. Komody nadają unikalnego wyglądu każdemu pomieszczeniu w którym stoją, sprawiają że pomieszczenie staje się bardziej ustawne i optycznie większe. Komoda podnosi walor estetyczny pomieszczenia i jest jednym z najbardziej funkcjonalnych mebli bez którego trudno dzisiaj umeblować pokój dziecka, salon czy sypialnie.

Popularne modele komód w naszej ofercie to: komoda calabria biały połysk, komoda iwa dąb złoty, komoda malta jasny szary, komoda memone dąb złoty, komoda olier dąb aristan, komoda diamond dąb evoke, komoda pula, komoda paris dąb sonoma


Komoda w stylu skandynawskim

Nowoczesna komoda w stylu skandynawskim to esencja harmonii i funkcjonalności, która unosi się w każdym wnętrzu, w którym się znajduje. Komoda to nie tylko mebel, lecz również wyrazisty element designu, podkreślający przestrzeń oraz dodający nowoczesności każdemu pomieszczeniu.
Dzięki unikalnemu designowi komoda nadaje się idealnie zarówno do przestrzennych salonów, jak i przytulnych sypialni. Stworzona z myślą o funkcjonalności, zapewnia dużą ilość miejsca do przechowywania rzeczy lub ubrań, bez zajmowania dużej powierzchni.
Komoda to nie tylko wybór estetyczny, ale również praktyczny. Dzięki niej stworzysz doskonale zorganizowane wnętrze, a jednocześnie będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym stylem skandynawskim. Jest to niezbędny element każdego nowoczesnego wnętrza, który podkreśli jego unikalny charakter.